לקבלת ייעוץ בשיווק דיגיטלי חינם לגמרי וללא התחייבות, השאירו פרטים ונחזור אליכם!

"אשדוד אונליין" מקבוצת ג.תקשורת, הוא פורטל חדשותי, האתר הושק בשנת 2015 ומספק תכנים אמינים, חדשותיים, עדכניים ומדויקים בתחומים נרחבים לרבות מוניציפאלי ופוליטיקה, ספורט, תרבות ובילוי, נדל"ן וצרכנות, רכילות ועוד. עדכני, זמין ומעניין, מעוצב ויזואלית ונוח לשימוש הצרכן.

הפורטל מלווה באפליקציה שניתן להוריד מחנות APP STORE (הנוחה אף היא לשימוש). כידוע, האינטרנט חולל מהפכה בתקשורת ולמעשה מהווה פתח לעולם חדש של הזדמנויות עבור עסקים שלא נודע כמותו בעידן של אמצעי התקשורת המסורתיים (אשר עדיין ממלאים תפקיד חשוב בעיצוב דעת הקהל). היכולת להגיע אל אלפי או מיליוני אנשים בזמן מינימאלי, נותן לנו כלי רב עוצמה להעניק גם את הפלטפורמה הזו לקהל לקוחותינו. בפורטל המתחדש כל הזמן, עובדת מערכת התקשורת 24/7 ובאחריותה להביא לגולשים תוכן עדכני, חדשותי, רענן ועמוס בתכנים .

01:59

זמן שהייה באתר

2,122,088

הצגות דף בחודש

350,000

ממוצע כניסות לחודש

2800

מנויים ברשימת התפוצה בוואטסאפ

45000

לייקים בדף הפייסבוק

6970

הורדות באפליקציה

שטחי פרסום המוצעים באתר – באנרים/מובייל/אפליקציה: "אשדוד אונליין" מוכר מודעות פרסום,  באנר בכל הגרסאות של האתר, המובייל והאפליקציה.

תוכן שיווקי ויח"צ: כתיבת תכנים שיווקיים על ידי צוות כתבים ואנשי מקצוע מן השורה. צילום מקצועי על פי הצורך, התכנים יפורסמו באתר .

אתר המרכז את כל העסקים לפי קטגוריות שונות בעיר אשדוד. בכל רשומה ניתן להוסיף פרטי התקשרות עם העסק כמו: כתובת, דף פייסבוק, אינסטגרם, לינקדין, טלפון, מייל, אתר אינטרנט. כמו כן ניתן להוסיף פרטים אודות העסק בצירוף תמונות/סרטוני וידאו שניתנים להטמעה בדף העסקי.

הוספת העסק לאתר תעזור בחשיפת העסק לגולשי אשדוד אונליין ובהוספת אפשרות נוספת במציאת בעל העסק בחיפוש ב

אינדקס נרחב המרכז את כל תחום הקולינריה באשדוד והסביבה. מנוי באתר מקבל חשיפה מרבית וממוקדת.

כרטיס ביקור כולל : פרטי התקשרות ,טלפון, מייל, כתובת, מפת הגעה, שעות פתיחה. ערוצי גישה לרשתות החברתיות שקיימות לבית העסק: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, אתר, קישור לכרטיס בית העסק בגוגל.
מאגר תמונות, קטעי ווידאו, מנוע ביקורות, הצגת תפריט, קידום הדף דרך אתר אשדוד אונליין, גוגל ופייסבוק
כתבת תוכן שיווקית אחת במהלך השנה. השתתפות בפרויקטים של האתר- מתכונים מנצחים, חגים ,עדכון שוטף של האירועים במקום, ערבי קונספט וכד'